Kje je vodstvo sindikata?

URADNA SPLETNA STRAN SINDIKATA JE WWW.SINDIKAT-POLICISTOV.SI

Re: Kje je vodstvo sindikata?

OdgovorNapisal/-a lisička » Po okt 21, 2013 8:08 am

zoranpx je napisal/-a:Četrto alinejo je potrebno prebrati v celoti ne pa na pol oziroma tisti del, ki podpira teorijo. Ta člen Statuta iz Kongresa SPS iz leta 2010 govori:

Slika

To pomeni prepoved za tiste, ki so bili na delovnem mestu vodje organizacijske enote ob sprejemu Statuta SPS. Ta omejitev ne velja za tiste, ki so na to delovno mesto premeščeni po sprejemu Statuta SPS, Ta del, ki je pomemben pa si izpustil in ga nisi podčrtal. To je anomalija, ki jo je sprejel Kongres 2010. To pomeni, komandir, ki je bil komandir 2010 ne more biti član SPS. Pomočnik, ki je postal komandir po sprejemu statuta 2010 je lahko član. Slednji lahko po tej določbi ostane član ne glede na napredovanje. Torej, ta določba je zelo diskriminatorna in nedosledna. Zato jo je Svet SPS preučil in sprejel soglasno odločitev o njeni spremembi.

To "anomalijo" je kongresu nekdo predlagal v sprejem. Kdo že? Ni mi znano v kakšnem obsegu je sprejeta sprememba te določbe, sem pa mnenja, da je kakršna koli sprememba v zvezi s statusom članstv tako pomembna odločitev, da bi jo moral sprejeti kongres kot najvišji organ SPS, in ne svet SPS. Ampak glede na to, da poznam predsednika in njegov način razmišljanja, tudi kar se kongresa tiče, ne morem rečti, da me takšna poteza preseneča.
Za vsako rit pal'ca raste.
Uporabniški avatar
lisička
Policist I. reda
Policist I. reda

Kraj: ZOMBIELAND

OdgovorNapisal/-a zoranpx » Sr okt 23, 2013 4:30 pm

lisička je napisal/-a:
zoranpx je napisal/-a:Četrto alinejo je potrebno prebrati v celoti ne pa na pol oziroma tisti del, ki podpira teorijo. Ta člen Statuta iz Kongresa SPS iz leta 2010 govori:

Slika

To pomeni prepoved za tiste, ki so bili na delovnem mestu vodje organizacijske enote ob sprejemu Statuta SPS. Ta omejitev ne velja za tiste, ki so na to delovno mesto premeščeni po sprejemu Statuta SPS, Ta del, ki je pomemben pa si izpustil in ga nisi podčrtal. To je anomalija, ki jo je sprejel Kongres 2010. To pomeni, komandir, ki je bil komandir 2010 ne more biti član SPS. Pomočnik, ki je postal komandir po sprejemu statuta 2010 je lahko član. Slednji lahko po tej določbi ostane član ne glede na napredovanje. Torej, ta določba je zelo diskriminatorna in nedosledna. Zato jo je Svet SPS preučil in sprejel soglasno odločitev o njeni spremembi.

To "anomalijo" je kongresu nekdo predlagal v sprejem. Kdo že? Ni mi znano v kakšnem obsegu je sprejeta sprememba te določbe, sem pa mnenja, da je kakršna koli sprememba v zvezi s statusom članstv tako pomembna odločitev, da bi jo moral sprejeti kongres kot najvišji organ SPS, in ne svet SPS. Ampak glede na to, da poznam predsednika in njegov način razmišljanja, tudi kar se kongresa tiče, ne morem rečti, da me takšna poteza preseneča.

Tudi tvoje pisanje me ne preseneča. Škoda besed.
Honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere
Uporabniški avatar
zoranpx
Policist II. reda
Policist II. reda

Kraj: Polzela

OdgovorNapisal/-a Roki » Če okt 24, 2013 9:57 am

:valjase: pazi Zoran, da te lisička ne opraska hahahahahahaa
Brez zamere, ampak kot miličnik sem živel veliko bolje in zato bo Ljudska milica zame vedno zakon. Kot penzionistu pa mi je najlepše :)

Slika
Uporabniški avatar
Roki
Viš¡ji policist I. reda
Viš¡ji policist I. reda

OdgovorNapisal/-a lisička » Pe okt 25, 2013 8:20 am

zoranpx je napisal/-a:Tudi tvoje pisanje me ne preseneča. Škoda besed.

.......pa vendar se ne moreš vzdržati vsaj nekakšnega odziva :mrgreen:

Nekoč ste bili sindikat policistov. Govorili ste, da ne boste nikoli turistična agencija in da v svoje vrste ne boste sprejemali policijskih šefov. Kako že gre tisto..... zarečenega kruha se največ poje :)
Uporabniški avatar
lisička
Policist I. reda
Policist I. reda

OdgovorNapisal/-a zoranpx » Po okt 28, 2013 12:23 pm

lisička je napisal/-a:

Nekoč ste bili sindikat policistov. Govorili ste, da ne boste nikoli turistična agencija in da v svoje vrste ne boste sprejemali policijskih šefov. Kako že gre tisto..... zarečenega kruha se največ poje :)

Svojega razmišljanja nisem spremenil, torej se nisem najedel "zarečenega kruha". Sprejemam pa drugačno razmišljanje in odločitve, ki jih sprejme Svet SPS.
Honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere
Uporabniški avatar
zoranpx
Policist II. reda
Policist II. reda

Kraj: Polzela

OdgovorNapisal/-a blackarow » Po apr 13, 2015 9:24 am

zoranpx je napisal/-a:
lisička je napisal/-a:

Svojega razmišljanja nisem spremenil, torej se nisem najedel "zarečenega kruha". Sprejemam pa drugačno razmišljanje in odločitve, ki jih sprejme Svet SPS.

Petrovič, moja naslednja poteza bo ta da bom izstopil iz sindikata, saj se je predsednik najedel zarečenega kruha in TI NE SPREJEMAŠ DRUGAČNEGA RAZMIŠLJANJA in ta sindikat gre dobesedno v k***c in po poteh nekega osebnega interesa posameznika in enoosebnega vodenja sindikata.....HVALA....hvala za odtegovanje 0,60 na mesec in dobesedno nategovanje v tazadnjo, hvala ti PETROVIČ, res hvala ti !....

p.s. hvala za pojasnilo, katero je prispelo na moj mail tako da to ni mlatenje v prazno slamo, kot ga je začel mlatit ta sindikat oz. sam PETROVIČ!
Slika
Uporabniški avatar
blackarow
Policist I. reda
Policist I. reda

OdgovorNapisal/-a lisička » Ne apr 19, 2015 11:08 am

Ko sem pred leti govorila, da se bo to zgodilo in da se bodo dogajale nepravilnosti, ste me tukaj cefrali in mrcvarili. No, zdaj pa je marsikdo spregledal, da sem že takrat pravilno predvidevala dogajanje. Ko sem videla osnutek statuta, ki se je leta 2010 sprejel, sem točno vedela kaj bo. Petrović se je zaščitil bolj kot kočevski medved. Mene je takrat povozil, a hkrati je sam sebi naredil nepopravljivo škodo, saj ga zapuščajo najboljlši ljudje. Škoda, sindikat je bil dobro zastavljen in je dobro štartal, zdaj gre pa samo navzdol. Tisti, ki še ostajate, ne delajte si utvar, da se bo kaj spremenil. Ne bo se. Volk menja dlako, nravi pa nikoli. Pa vso srečo še naprej.
Uporabniški avatar
lisička
Policist I. reda
Policist I. reda

OdgovorNapisal/-a third watch » Po apr 27, 2015 8:30 pm

lisička in blackarow, moram vaju razočarati, ker se zelooooo motita v svojih pisanjih. Dokaz je bil petkov kongres v Laškem. :pivo2:
For whosoever shall call upon the name of the lord, shall be saved
third watch
Višji policist II. reda
Višji policist II. reda

Kraj: New York - NYPD

OdgovorNapisal/-a theo » Če maj 21, 2015 1:10 pm

:pivo2:
KDOR NE DELA, NAJ VSAJ JE!!! Če NE j***š tistih, ki delajo, se NE boš najedel kruha !!! (http://shop.arpol.si - ARPOL spletna trgovina z pravo taktično in zaščitno opremo)
theo
Policist II. reda
Policist II. reda

OdgovorNapisal/-a cigo » Sr mar 02, 2016 8:20 pm

Kaj je zdaj na tem, o čemer se veliko govori? Je kdo res kaj za j....? En kup dela in truda, posledično dobrih stvari, potem pa takšna blamaža... :oops:
Uporabniški avatar
cigo
Policist II. reda
Policist II. reda

Prejšnja

Vrni se na SINDIKAT POLICISTOV SLOVENIJE

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov